campervan-the-van

FIAT DUCATO 2016 CUSTOM

(130HP, prędkość max. 130km/h, średnie spalanie 9l ON/100km)

Nasz van ma jedną konfigurację na dzień i noc. Ma jedno łóżko z wygodnym materacem, dwa miejsca do siedzenia, wysuwany stolik, kuchenkę gazową, lodówke oraz dużo miejsca do przechowywania.

Przesuń w prawo, aby obejrzeć więcej zdjęć lub na dół, aby dowiedzieć się więcej.

ŁÓŻKO

Dwuosobowe łóżko pozwoli wygodnie spędzić noc parze lub parze z dzieckiem. Jest duże (190x138cm), ma bardzo wygodny materac. Nie musisz tracić czasu na składanie i rozkładanie łóżka każdego wieczoru i poranka.  Do każdego wynajmu dajemy za darmo:  2 poduszki i kołdrę z poszewkami oraz prześcieradło.

KUCHNIA

Na wyposażeniu znajdują się:

↪ Talerze, sztućce, noże kuchenne, kubki

↪ Dwa garnki, patelnia, zestaw 5 łyżek do gotowania, durszlak, deska do krojenia, ręczniki kuchenne i wiele innych

↪ Wysuwany stolik

↪ Zlewozmywak z wodą. Ciepła woda dostępna przy podłączeniu auta do zasilania 230V

↪ Elektryczny wywietrznik przydający się podczas gotowania z zamkniętymi drzwiami

PRZECHOWYWANIE

Samochód pomieści londboardy,  latawce i deski kitesurfing i inny sprzęt sportowy. Pod łóżkiem zmieszczą się przedmioty o maksymalnej długości 170cm, np. narty lub snowboard! W przestrzeni mieszkalnej znajdują się szafki, półki oraz wieszak na ubrania i ręczniki.  To wszystko pomaga w utrzymaniu porządku i czystości. Więc jeśli zdecydujesz udać się w drogę, przygotujesz auto w ciągu kilku minut.

ROZRYWKA

To, co uwielbiamy w naszym aucie to radio Bluetooth/AUX/USB  z dwoma mocnymi głośnikami.  Mała impreza przy kamper vanie? Żaden problem! 🙂

Standardowe rozwiązania jak gniazda 230V, 12V oraz USB szybko naładują każdy telefon, aparat czy laptop. W vanie znajdziesz też małe światło USB do czytania czy wentylator na gorące dni.